Investice

KAPITÁL

Na podzim roku 2018 jsme založili soukromé sdružení podnikatelů, jež disponuje menším neformálním soukromým investičním fondem s 50milionovým vkladem. Jako podnikatelé máme zájem zúročit podnikatelské zkušenosti a kapitál.

POSTUP

To, jak bychom vaší firmě mohli pomoci, určíme detailní analýzou. Prioritou je pro nás schopný a dobře fungující management. Při odkupu firem se nevymezujeme oborově, ani co se týče lokality, mírně ovšem preferujeme firmy na Moravě. Zahraniční firmy nevykupujeme. V případě oboustranného zájmu nejprve podepíšeme smlouvu o mlčenlivosti a následně provedeme detailní analýzu vaší firmy. Bude-li vše v pořádku a shodneme-li se na ceně, bude následovat podpis smlouvy o smlouvě budoucí, případně rovnou kupní smlouvy.

PORADENSTVÍ

Pokud přemýšlíte o prodeji firmy kvůli tomu, že se jí nedaří, navrhneme pro vás postup, jak vaší firmě pomoci. Možná tak nebude zapotřebí její prodej a společně ji postavíme na nohy restrukturalizací.

KOMUNIKACE

Mějte prosím na paměti, že důležitou součástí úspěšného prodeje firmy je komunikace. Je nutné, abyste k nám byli zcela upřímní a nezatajili žádnou skutečnost. V případě záměrných průtahů jednání se rovněž snižuje pravděpodobnost odkoupení vaší firmy. Naším společným cílem bude, aby firma i po odkupu dál fungovala a prosperovala a byl zaplacen každý závazek.

INVESTICE

Cenu společnosti nelze stanovit pouze na základě hospodářských ukazatelů a ekonomických výsledků. Pro každého investora je zásadní zejména zisk jeho investice, tedy očekávaná pravděpodobnost ziskovosti a doba návratnosti investice v dohledné budoucnosti. Cenu ovlivňuje také realitní trh.

CÍL

Naším společným cílem bude, aby firma i po odkupu dál fungovala a prosperovala a byl zaplacen každý závazek.

Firma

JIP networking s.r.o.

IČ: 05895073
DIČ: CZ05895073
 
Sídlo:
Holická 170/47
Hodolany
779 00 Olomouc

Spisová značka:
C 69790 vedená u Krajského soudu v Ostravě

KONTAKT

Ing. Bc. Jiří Jemelka, MBA

Mobil: +420 603 995 052

E-mail: jiri.jemelka@jip-pf.cz

 

 

 

Naše služby

© 2019 Všechna práva vyhrazena

Search